Purelight UV sterilizertörü hiç bir kimyasal kullanmadan insan sağlığına zararsız %99,99 sterilize.
 

Purelight DC

 
 
VİDEOLAR

Devamı

 
ÜRÜNLERİMİZ
Purelight UV sterilizatörünüzle hiçbir kimyasal kullanmadan insan sağlığı açısından kesinlikle zararsız Ultra Viole –C bandı ışınları ile her tü...

Devamı

 
HAKKIMIZDA
Demo Dış Tic. Ve Paz, A.Ş olarak ,1988 senesinden bugüne temizlik,hijyen ve diğer sağlıklı yaşam teknolojileri konusunda hizmet vermekteyiz. Bugün ...

Devamı

 
 
 

ÜRÜN HAKKINDA

 

 

 

UV-C ışınının (UltraViole-C bandı) anti-mikrobik özellikleri bilim insanları tarafından bilinmekte ve l930' lardan günümüze DNA ve RNA içeren mikrop, bakteri, virüs ve küflerin öldürülmesi için kullanılmaktadır. Purelight'taki UV-C ışını, insan ve hayvanlar için hastalık sebebi olan patojenlerin genetik malzemesi olan DNA ve RNA yapılarınıi bozarak onları %99 etkisiz hale getirir. Genetik yapıları bozulan bu patojenler bir daha üreme kabiliyetlerini yitirip zararlı etkileri tamamen ortadan kalkar.

 

 

American Society for Microbiology ve The Infectious Diseases Society of America tarafindan 2008 senesinde duzenlenen konferansta kapi kolları, uzaktan kumandalar, telefonlar, bilgisayar klavyeleri v.b. yüzeylerin salgın hastalıkların çok büyük ölçüde kaynagını oluşturduğu belirtilmiştir. Purelight'inizla her türlü bakteri ve virüsü (SARS, ŞARBON, KUŞ GRİBİ, BAĞIRSAK BAKTERİLERi - Clostridium difficile, ayak ve ağız hastalıklarına sebep olan diğer bakteri ve virüsler) ayrıca yataklarda ve halılarda çok büyük ölçüde bulunan AKAR BÖCEKLERi (Dust mites, Bed Bugs) %99,9 oranında saniyeler içinde etkisiz hale getirebilirsiniz. Bu ürünle yatak, yorgan, yastık, tezgah üstleri, kapı kolları, klozet kapakları, şahsi hijyen esyaları, klavye, telefon v.b. yüzey ve objeleri, ayrıca temizliğinden şüphe ettiginiz sebze ve meyveleri üzerindeki kimyasal ilac v.b. kalıntılarından arındırabilirsiniz.

 
 

 

KULLANIM ALANLARI - Evler - Hastaneler, Poliklinikler, Muayenehaneler - Bakım evleri - Yuvalar, Yurtlar - Oteller - Veterinerler - Kuaförler, Güzellik ve sağlık merkezleri - Restaurantlar - Spor merkezleri v.b. PURELIGHT'I ALTERNATİFSİZ KILAN ÖZELLİKLER - Hiçbir zararlı kimyasal kullanmadan çevrenizdeki yüzeylerdeki patojenleri etkisiz hale getirir. - Hiçbir kimyasal atık bırakmaz ve hiçbir yüzeye zarar vermez. - Yüzeyler ve şahsi kullanım esyalarınızın hijyeni için en etkili çözümdür. - Çok hafiftir ve kullanım kolaylığına sahip ergonomik bir tasarımı vardır. - Cihazin üzerindeki ekranda led ışıkları çalışma konumları hakkında bilgi verir. Güvenlik Özellikleri; Özel cam filtre 10 kat daha fazla koruma sağlar. (Purelight XD modeli) Tasarımı itibari ile kullanım sırasında koruma filtresi dahi görüş alanı dışındadır. Koruma filtresi içindeki lamba kınlsa bile dişarı civa sızıntısı olmaz.

 

 
 
 

Copyright ©  Demo Dış Tic. & Pazarlama A.Ş.
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi. Asude Sok No:9/B 34470 Etiler- İstanbul / Türkiye
Tel: 00 90 212 323 29 92-93   Fax: 00 90 212 323 39 34   Email : demo@demogrup.com

hava temizleme  promosyon tekstil